Paletli Depo Raf Sistemleri

/ / Blog
Depo Raf Sistemleri

Paletli Depo Raf Sistemleri Nelerdir?

Her işletme için depo alanları büyük önem arz eder. Depoda yer alan malların titizlikle ve kolay bir şekilde; düzenlenmesi, sıralandırılması, kategorize edilmesi, sayılması ve gerektiğinde ilgili mağaza birimlerine ulaştırılması gerekir. İşte tüm bu çalışmaların gerçekleştirilebilmesinde paletli depo raf sistemleri önem arz etmektedir. Rafgrup Bursa Raf Sistemleri olarak, Bursa ili sınırları içerisinde yer alan depo alanınız için en kullanışlı raf sistemi imalatı gerçekleştirmeye hazırız.

Firmamız ile iletişime geçtiğinizde, depo alanınız için ihtiyaç duyduğunuz raf modelini üç ana gruptan birisi ya da bir kaçında değerlendiririz.

Ağır Yük ve Paletli Depo Raf Sistemlerini Bursa’ya Taşıdık!

Daha çok endüstriyel paletli depo raf sistemleri kategorisinde de değindiğimiz ağır yük rafları oldukça ağır yüklerin istiflenmesinde ideal olmaktadır. Metal ve genellikle de çelik malzemeden imal edilen bu raf sistemleri hem profil kalınlığı hem de levha malzeme yapısı, boyutları olarak depolanacak olan malların ağırlık ve boyutlarına uygun bir şekilde imal edilmektedir. Rafgrup, Bursa raf sistemleri şirketleri arasında güvenilirliğini ve kalitesini kanıtlamış bir firma olarak sizler için de en iyi çözümü sunmaya hazırdır. Depo alanınızdaki işleyişi ve ürünlerin nitelikleri doğrultusunda en iyi raf çözümünü sunuyoruz. Uzun yıllar boyunca dayanıklı malzemeden imal edilmiş sistemler ile faaliyetlerinizi verimli bir şekilde sürdürmenizi sağlayacak çözümü sunuyoruz.

Orta Yük Raf Sistemleri

Orta yük rafları orta derece olarak sınıflandırılan yükler için ideal olmaktadır. Bu sınıfta yer alan yüklerin boyutları, ağırlıkları gibi nitelikleri dikkate alınarak çözüm geliştirilmektedir. Bu sayede söz konusu depo alanının en verimli bir şekilde kullanımı sağlanabilmektedir. Pek çok farklı sektörel depo alanlarında ideal bir raf sistemidir.Paletli Depo Raf Sistemleri

Hafif Yük Raf Sistemleri

Genellikle küçük ebatlardaki malların istiflenmesinde ideal olmaktadır. Malların aynı boyutlarda olması şart değildir. Benzer nitelikte olması yeterlidir. Küçük depo alanlarını daha kullanışlı bir hale getirmesiyle de tercih sebebidir. Hafif yük rafları genel olarak kullanımı kolaydır. Malların yerleştirilmesi ve çıkarılması süreci diğer sistemlere kıyasla daha kısa sürede gerçekleşmektedir. Bu sistemler aynı zamanda orta ve ağır derecede yükler için geliştirilen paletli depo raf sistemleri ile birlikte de entegre edilebilen sistemlerdir. Bu sayede depo alanınız için en iyi çözüm sunulmuş olur.