Arşiv Raf Sistemleri

/ / Blog
Çelik Raf

Arşiv Raf Sistemleri

Arşiv tanımı oldukça geniş bir anlama sahiptir. Öyle ki sadece kağıt evraklardan oluşan bir arşiv odası için ihtiyaç duyulan raf sistemi ile daha ağır kitaplar gibi yazılı dökümasyonlar için gerekli olan sistem daha farklı olabilmektedir. Bu temel farkın en önemli nedeni ise “ağırlık” unsurudur. Bu nedenden dolayı hem arşiv raf sistemleri imalatı hem de genel olarak raf sektöründe olsun, raf modelleri çoğu zaman taşıyabilecekleri ağırlıklar doğrultusunda da kategorize edilmektedir. Bu bağlamda; hafif, orta ve ağır yük rafları en çok kullanılan üç farklı tabirdir.

Rafgrup Bursa Raf Sistemleri İmalatçısı, Bursa’da bir çok farklı sektör dahilindeki faaliyet alanlarının arşiv birimlerinde ihtiyaç duyulan raf sistemlerinin imalatını gerçekleştirmiştir. Sizlere de oldukça uygun fiyatlar dahilinde; imalat, satış ve montaj hizmeti sunmaya hazırdır.

Bursa Arşiv Raf Sistemleri İmalatı

İşletmenizin arşiv birimini yeni baştan yaratmaya hazırsanız, bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Arşiv raf sistemleri imalatı konusunda Bursa’da güvenebileceğiniz bir firmayı ve faaliyet alanınız ne olursa olsun, sizler için en iyi arşiv raf çözümünü sunuyoruz.

Bu doğrultuda;

  • Arşivlenecek olan nesnelerin genel nitelikleri,
  • Arşivleme işleminin düzenli bir şekilde yapılması,
  • Gerektiğinde arşivden çıkarılmanın kolay olması,
  • Arşivin belirli kategoriler dahilinde yapılabilmesi,
  • Özel işlevsellik sayesinde daha kolay bir şekilde kullanabilmek

Gibi çeşitli özel çözümleri de sizlere sunuyoruz ve bu süreçte aynı zamanda sizlerin talep, istek, beklentilerini de dikkate alıyoruz. Firmamız Raf Grup Bursa Raf Sistemleri İmalatçısı olarak sizlere aynı zamanda oldukça uygun fiyat teklifi sunmaktadır.

Bursa Arşiv Raf Sistemleri İmalatı Fiyatları

Arşiv Raf SistemleriArşiv raflarının fiyatlarını belirleyen pek çok unsur var ve bu unsurların başında da malzeme türü gelmektedir. Bilindiği gibi raf modelleri genellikle ahşap ve metal olmak üzere iki farklı malzeme türünden elde edilmektedirler. Bu bağlamda arşiv raf sistemleri imalatı taleplerini gerçekleştiren Rafgrup Bursa Raf Sistemleri İmalatçısı şirketimiz, taleplerin daha çok metal olduğunu gözlemlemiştir. Bu bağlamda sizlere metal rafların daha yüksek maliyet gerektirdiğini nitekim demirin elde edilmesinin de ekonominin mevcut gidişatı doğrultusunda fiyatları değişkenlik gösteriyor olduğunu belirtmeliyiz. Elbette ki bu sistemlerin fiyatları etkileyen tek unsur, kullanılacak ana malzeme değil bununla birlikte; malzeme yoğunluğu, işçilik, zaman ve diğer yan giderler gibi etkenlerdir. Sonuç itibariyle bu denli bir çok kriterin fiyatları etkiliyor olması nedeniyle sizlere kesin bir fiyat teklifi sunabilmemiz ancak bizlerle iletişime geçmeniz ile mümkün olmaktadır. İletişime geçtiğinizde vereceğiniz bilgiler doğrultusunda sizler için en makul fiyat teklifini sunabilmemiz mümkün olacaktır.