Bursa Raf Sistemleri İmalatı

/ / Blog
Raf Sistemleri

Bursa Raf Sistemleri İmalatı 

Ülkemizde farklı sektörlerde farklı ürünler üreten firmalar bulunmaktadır. Bu firmaların iş imkânları ve çeşitli ürünleri doğrultusunda çeşitli saklama, depolama ihtiyaçları olmaktadır. Bu ihtiyaçların doğru ve eksiksiz bir şekilde tamamlanması Bursa raf sistemleri imalatı sayesinde artık gerçekleşmektedir. Her kurum ürünlerini güvenli bir şekilde depolamak ister ancak her ürün aynı şekilde depolanmaz.  Ürünün ağırlığı, ürünün ne sıklıkla kullanılacağı, ürün yükleme ve boşaltmanın nasıl olacağı gibi birçok faktör göz önünde bulundurularak her ürüne özel farklı Bursa firmamız ile bu ürün modelleri oluşturulmaktadır.

Bursa depolama sistemleri cıvatalı sistemler, ağır rack sistemleri ve hafif rack sistemleri olmak üzere türlere ayrılır.

Ağır Rack Sistemi

Ağır rack sistemi ayak travers ve ürün tablasının bir arada kullanılmasıyla oluşur. Minimum alanlarda maksimum depolama yapılmasını sağlayan Bursa raf sistemleri imalatı yapılarak oluşturulan depolama sistemleri ürünleridir. Adından da anlaşıldığı gibi ağır ürünler için kullanılan depolama sistemleridir. Yaklaşık 2000 kg kadar yüklere dayanır.

Civatalı Raf Sistemi

Civatalı sistemler, küçük çaplı depolarda çok tercih edilen ve bilinen bir ürün sistemidir. Bu sistemleri tablalarının ayaklara bağlanması ile ürün sistemi oluşur. Basit, kullanışlı ve kolaylıkla sökülüp tekrar montajının yapılabileceği cıvatalı sistemler oldukça ekonomiktir. Çelikten yapılır ve 100 kiloya kadar ürün taşıyabilmektedir.

Hafif Rack Sistemi

 

Hafif rack sistemi, firmaların depolarındaki ürünleri daha düzenli, daha sağlıklı ve depolarda daha fazla alan kazandırmak için kurulan ve bir ürünün taşıma kapasitesi 500 kg geçmeyen tamamen demonte geçme tırnaklarla montajı yapılan bir ürün sistemidir.Bursa Raf Sistemleri İmalatı 

Bursa raf sistemleri imalatı, kolay kullanımı ve güzel görüntüsüyle hayatlara kolaylık sağlamaktadır. Hem iç cephede hem dış cephede kolaylıkla kullanılabilen Bursa firmamız güvencesinde sunulmaktadır. İnşaat ve daha birçok sektörde ihtiyaca dönüşen depolama sistemleri farklı parçaların birleşimiyle oluşur. Ürünler işçi sağlığını ve güvenliğini esas alarak üretilir. Bursa firmamız, müşteriye en iyi kalitede ve performansta hizmet verir. Depreme dayanıklı olarak üretilir. Uygun ve makul fiyat aralıklarıyla müşterinin gönlünü kazanır. Karşılaşılabilecek aksiliklere karşı dayanıklıdır. Paslanmaz malzemeyle üretilir. Ürün seçimleri için en doğru adres Bursa firmamız depolama sistemleri imalatçısıdır.