Çelik Raf Modelleri

/ / Blog
Çelik Raf

Çelik Raf Modelleri

Sizleri bulabileceğiniz en sağlam malzeme ve bu malzemeden imal edilen raf sistemleri ile tanıştırmak istiyoruz. Demir ve karbon elementlerinin alaşımından elde edilen çelik, imalat sürecinde şekillendirilebilmektedir. Yüksek dayanımlı yapıları ile adından söz ettirmektedirler. Şirketimiz bu malzemeden imalatını gerçekleştirdiği çelik raf modelleri ürünlerini yüksek mukavemete dayanıklılık gücü ile pazarlamaktadır. Bunun nedeni ise raf kalınlığı ince ya da kalın (göreceli ya da standartlara göre) olsa bile 300 kiloluk motor parçalarını dahi yerleştirebilmenize imkan sağlıyor olmasıdır.

Bu malzeme aynı zamanda kolay entegre edilebilir olmasıyla da ön plana çıkmaktadır. Nitekim bu da onlarca metre yükseklikteki bir depo alanı için ihtiyaç duyulan onlarca metre yükseklikte standart ya da paletli gibi raf sisteminin daha güçlü ve güvenli olmasını sağlamaktadır. Parçaların birbirine sabitlenmesi hem kısa zaman alır hem de ömür boyu güvenli bir kullanım imkanı sunar.

İş yeri için Çelik Raf Modelleri

Rafgrup Bursa Raf Sistemleri İmalatçısı, Bursa’da bulunan işletmeniz için küçük ya da büyük çaplı çelik raf modelleri çözümlerini sunmaya hazırdır. Bu alanda bir çok projeyi başarılı bir şekilde tamamlamış olan şirket, bu bağlamda sizlerin de ihtiyaç ve taleplerine yönelik en iyi projeyi üretmeye ve sunmaya hazırdır.

İmalat sürecine dair ayrıntılardan söz etmemiz gerekirse, esasında bu ayrıntılar tam olarak sizlerin beklentileri doğrultusunda belirlenmektedir. Bununla birlikte raf sisteminin kullanım amacı da önemlidir. Çünkü kullanım amacı doğrultusunda raflar üzerinde bulundurulacak yüklere karşı dayanıklılığın sağlanması, ilgili yüklerin kolayca yerleştirilmesi, sayılması ya da gerektiğinde de raftan alınması süreci kolay olmalıdır. Sizlere zaman kaybettiren raf modeli, yanlış bir modeldir ve sadece uygun fiyatlı olduğu için işletmeniz için yanlış, yetersiz ve tam olarak beklentileri karşılamayan bir modeli satın almanızı asla önermeyiz. Sizin için sıfır baştan oldukça uygun bir maliyet ile raf çözümü sunuyoruz.Çelik Raf Modelleri

Bursa Çelik Raf Modelleri Fiyatları Ne Kadar?

Çelik raf modelleri için kesin bir fiyat vermemiz gerektiği zaman önce sizlerden ön analiz talep etmekteyiz. Ön analiz olarak tanımladığımız süreçte; talep ettiğiniz çelik raf sisteminin hangi alana kurulacağını, bu alanın ne şekilde kullanılacağı, hangi türden yüklerin raflar üzerinde sıralandırılacağını belirliyoruz. Bu süreç aynı zamanda sizlerin tarafımız ile iletişime geçtikten sonra belirteceği ayrıntılı bilgiler doğrultusunda daha kolay bir hale gelebilir. Bu bağlamda yapmanız gereken tek şey ise Bursa’da faaliyet göstermekle olan şirketimiz ile iletişime geçerek ön bilgi vermenizdir. Böylece sizin için en iyi teklifimizi sunabiliriz.