Çelik Raf Sistemleri

/ / Blog
Çelik Raf

Çelik Raf Sistemleri Nelerdir?

Çelik raf sistemleri, çelik bir gövdeden oluşan ekonomik depolama sistemleri ürünleridir. Çelik ürünler, sıralı dizilme olanağı sağlayan ve az alan kaplayan bir ürün modelidir. Genellikle ağır yük taşıma sistemiyle çalışan kuruluşların tercih ettiği ürün modelidir. Bursa çelik ürünlerimiz, yer ve zamandan tasarruf etmesi özelliğiyle tercih sebebi olmuştur. Kolay ayarlanabilen genişlik ve yükseklik özelleri vardır. Müşterinin istekleri doğrultusunda değişim gösterir. Kullanımı son derece güvenli ve dayanıklılık özelliğiyle dikkat çeken ürün sistemidir. Çelik sistemler, kolayca montaj edilebilir. Montaj kolayca yapılabildiği için işverenlerin son derece önemli olan zamanlarını çalmaz. Zamandan tasarruf ettirir. Bursa çelik ürünlerimizin özellikleri arasında en önemlisi geniş depolama alanlarının mevcut olmasıdır. Ağır yük ve ürünleri kolayca haznesinde barındırabilir. Ürünleri düzenli bir şekilde sıralar ve estetik bir görünüm oluşturur. Fiyat bakımından Bursa firmamızın farkıyla son derece ekonomik ve uygundur.

Çelik Raf Sistemleri Modelleri

Çelik Raf Sistemleri

Çelik raf sistemleri, farklı kullanım amaçlarına uygundur. Giyim mağazalarında askılık ürün sistemi şeklinde, otomotive sektöründe yedek parça ürün sistemi şeklinde, el ile sevkiyat yapılan çeşitli depolarda asma katlı ürün sistemi şeklinde kullanılabilir. Çelik ürün üretimi yapan Bursa firmamız, müşterilerini memnun etmek için onların istek ve arzularını dinleyip en uygun ürün sisteminin tespit edilmesini sağlar. Ürünlerin kullanılacağı mekâna göre farklı renk seçenekleri oluşturur. Müşterilere kaliteli ve dayanıklı bir sistem oluşturması yanında son derece dekoratif bir görsel şov oluşturur. Çelik sistemler, üretim aşamasından boya işlemine girmeden önce mutlaka yağ alma ve pasivasyon işleminden geçmelidir. Bu işlem yapılmadan boya işlemine girilirse çelik üründe çürümeler meydana gelir. Bu yüzden işin uzmanı olan kişilerle çalışılmalıdır. Bursa çelik ürünlerimiz, alanında isminden söz ettiren Bursa firmamızın deneyimli, uzman mühendis ve elemanlarıyla sektörde uzun yıllardır varlığını kanıtlamıştır.

Çelik Raf Sistemleri Kullanım Alanları

Çelik ürünün kullanım alanı oldukça geniştir.  Günümüzde hastanelerde, okullarda, iş yerlerinde, depolarda, ofislerde ve mağazalarda kullanılabilmektedir. Çelik raf sistemleri, ağır yük taşıması ve dayanıklılığı ile bilinen bir ürün sistemi olduğundan ağır mal ve ürünlerin kullanıldığı ortamlara daha uygundur.  Toptan ürün bulunduran büyük marketlerde, depolama alanı olan yerlerde, yedek parça sektöründe ve arşiv biriktiren devlet kurumlarında çok kullanılır. Bu ürünler, fırınlama yöntemiyle üretildiği için içinde zararlı hiçbir madde taşımaz ve bu nedenle hastane ve okullarda da kullanımı uygundur.