Depo Rafı

/ / Blog
Depo Raf Sistemleri

Depo Rafı

Kurumların kendi bünyelerinde barındırdıkları stokları vardır. Bu stokların doğru ve güvenilir bir şekilde muhafaza edilmesi gerekir. Muhafaza edilen ürünlerin kolay bulunabilme ve taşıma açısından bir düzen içinde olmaları gerekmektedir.  Bu düzenin sağlanabilmesi için belirli ürünlere ihtiyaç duyulur. Bursa firmamız, depo rafı kategorisinde çeşitli ve her yere uygun ürünler üretmektedir. Son derece kaliteli malzemeler kullanarak ve uzman personeliyle iyi işler çıkaran bir kuruluştur. Geçmişten günümüze sürekli artan tecrübesiyle, yenilikleri ve profesyonel kadrosuyla kendi sektöründe iyi işlere imza atmıştır. Bursa firmamız , kuruluşların ihtiyaçlarının en hızlı ve en güvenilir şekilde karşılanmasını hedef alarak uygun fiyatlarla hizmet vermektedir.

Depolama sistemleri çeşitli kuruluşların stoklarının saklanması için kullanılan ürün sistemidir. Ürünler, depo ürünleri içinde hem korunur hem de düzenli bir şekilde dizilir. Depo ürünleri, işletmelere pratik çözüm önerileri sunar. Mağaza, kafe, bar, restoran vb. kuruluşlar, depolarında Bursa depolama sistemlerini kullanarak ürünlerinizi garanti altına almışlardır. Depo sistemleri kurulumu ve montajı son derece hızlıdır. Ayrıca müşterilerin göz zevkini doldurmak ve kullanılacak alana uyum sağlaması amaçlı arzu edilen renk ve modellerde yapılmaktadır.Depo Rafı

Depo Rafı Nasıl Üretilir?

 

Bursa firmamız , depo rafı kullanılacak alana keşif düzenleyerek ürünlerin kullanım amacına göre nasıl bir şekilde yapılacağını tespit eder. Bu işlem karşılığında herhangi bir ücret alınmamaktadır.  Tespit edildikten sonra ürünlerin ölçü ve ebatları belirlenir. Ürünlerin konulacağı alanın genişliğine uygun ölçüler alınır. Daha sonra üretim aşamasına geçilir. Alanında uzman mühendisler ve deneyimli personeller belirtilen ölçü ve ebatlara uygun depolama sistemleri yapmak için işe koyulurlar. Depolama ürünleri, genellikle ağır hacimli eşyalar için kullanılmaktadır ancak küçük hacimli eşyalar için de tercih edilebilir. Depo ürünleri, ağır hacimli eşyalar için dayanıklı ve sağlam üretilmektedir.  Kullanılacak ürünün ne olduğu ve yaklaşık kilo ağırlığı bilinir ve onu taşıyabilecek kapasitede malzemeler kullanılarak üretime geçilir. Müşterinin isteğine veya gerek görüldüğü takdirde depo sistemine ekstradan ürün eklenebilir. Ürünlerin fazla olduğu durumlarda çıkarılabilir. Paslanmaz çelik kullanılır. Bursa depo rafı, bu aşamalar takip edilerek uzman ellerden geçer ve üretilir.