Endüstriyel Raf Modelleri

/ / Blog
Depo Raf Sistemleri

Endüstriyel Raf Modelleri Nelerdir?

Oldukça geniş kullanım alanları ile adından söz ettiren endüstriyel raf modelleri yüksek mukavemet özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Bu sayede 300-500 kg gibi yüzlerce kilo ağırlığındaki; oto parçaları, ağır lojistik yükler, fabrika ekipmanları, otomotiv sanayi ekipmanları gibi akla gelebilecek farklı sektörlerdeki yükler için ideal olmaktadır.

Endüstriyel kullanım amacı doğrultusunda en uygun niteliklere sahip bir raf sistemini “endüstriyel” olarak nitelendirmemiz yanlış olmayacaktır. Ancak Rafgrup Bursa Raf Sistemleri şirketimiz Bursa raf imalatçıları arasında imalat sürecini öncelikli olarak müşterinin kullanım alanını ve amacını baz alarak gerçekleştirmektedir. Bu sayede en iyi verimliliği elde edebileceği ve uzun kullanım ömrüne sahip sistemlerin imalat ve satışını gerçekleştirir.

Endüstriyel Raf Modellerinin  Avantajları

Endüstriyel raf modelleri sahip oldukları yapısal özellikleri ile pek çok avantajı sunmuş olurlar.

Buna göre;

  • Çelik malzeme yapısı sayesinde uzun süreli dayanıklılık gösterir, deformasyona uğramaz, işlevselliğini yitirmez.
  • İmalat sürecinde uygun ölçüde krom malzeme kullanımı ile paslanmaz endüstriyel raf sunulması mümkündür.
  • Yüksek mukavemet oranları ile ön plana çıkarlar ki bu da endüstriyel bir raf model için olmazsa olmaz özelliklerin başındadır
  • Pek çok sektörel faaliyet alanı için uygun ebatlarda imalatının gerçekleştirilebilir olması mümkündür.
  • Faaliyet alanının daha verimli bir şekilde kullanımı ve önemli ölçüde zamandan tasarruf sağlanır.
  • Ek olarak beden gücüne dayalı çalışmalarda, personellerin daha az enerji tüketimi ile daha verimli bir şekilde çalışmalarını yürütmeleri sağlanır.

Tüm bu avantajları ve daha fazlası ile endüstriyel depo raf sistemleri ilaç sanayi, lojistik, çeşitli depo birimleri, otomotiv gibi bir çok sektörel alanda ihtiyaca yönelik özel olarak projelendirilebilmekte ve imal edilebilmektedir. Raf Grup Bursa Raf Sistemleri firmamız, Bursa raf imalatçıları arasında güvenilir bir şirket olarak sizler için en iyi çözümü sunmaya hazırdır.Endüstriyel Raf Modelleri

Endüstriyel Raf Modelleri için En İyi Fiyat Teklifini Sunuyoruz

Öncelikli olarak endüstriyel raf modelleri fiyat belirlemesinde bir çok etkenin önemli olduğunu vurgulamamız gerekiyor. Şirketimiz, müşteri memnuniyeti sağlamak adına kaliteyi ön planda tutmakta olup, bununla birlikte en ideal endüstriyel raf fiyatları sunmayı amaç edinmiştir. Bu aşamada ana malzemenin satış fiyatı, işçilik giderleri gibi ana ve yan unsurların fiyatları önemli ölçüde etkiliyor olduğuna dikkat çekmeliyiz. Tüm bu unsurlara ek olarak, söz konusu alanın genişliği ve bu alan için ne tür bir endüstriyel raf çözümünün sunulacağı gibi temel etkenler de fiyatı etkileyen diğer unsurlardır. Sonuç itibariyle sizler için en ideal fiyat teklifini sunabilmemiz ancak tarafımız ile iletişime geçmeniz ile mümkün olacaktır.