Endüstriyel Raf Nedir?

/ / Blog

Endüstriyel Raf

Endüstriyel raf, depolarda kullanılan en yaygın ürün modelidir. Diğer ismi paletli yükleme depolama sistemleri ürünleridir. Kurumların depolama ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla oluşturulan sistemlerdir. Ürünlerin birbirinden bağımsız, ayrı şekilde saklanmasını sağlar. İsteğe göre sepet ve sandık da endüstriyel ürünlerin üzerine yüklenebilir. Bursa firmamız bünyesinde üretilen çeşitli endüstriyel ürünler, çok kullanışlı ve yüksek kalitededir. Tamamen halkın ve personellerin sağlığına uygun bir şekilde üretilen Bursa endüstriyel sistemler, müşterilerinin ve işçilerinin sağlığını son derece gözetmekte ve önemsemektedir. Endüstriyel sistemlerin ürünleri, kullanılacağı alanın görüntüsünü düzenler ve alandan tasarruf ettirir.

Endüstriyel Raf Firmamız Farkıyla Bursa’da!

Bursa firmamız, gelişen teknolojinin nimetlerinden faydalanarak müşterilerine iyi bir hizmet sunmak adına yenilikçi ve kendini geliştiren bir firmadır. Ürettiği Bursa endüstriyel sistemler, standartların üzerinde ve son derece kullanışlıdır. Malzemelerin yükleme ve boşaltma süreçlerinde işletmelere büyük kolaylık sağlamaktadır. Endüstriyel sistemler, üzerine konulacak ürünlerin ağırlıkları hesap edilir ve ona uygun şekilde üretilir. Bunun içinde öncelikle ürünün kullanılacağı alanda ücretsiz keşif yapılır ve ölçü alınır. Gerekli ölçülerin alınması ve mekânın görülmesi, karşılaşılabilecek sıkıntıları önceden engeller ve müşteriye güzel bir iş teslim edilir. Genellikle genişlik olarak büyük olan alanlarda kullanılır. Bursa endüstriyel ürünlerde kullanılan alanlar; otomotiv sektörü, inşaat sektörü ve son zamanlarda çok fazla lojistik sektöründe kullanılır. Ayrıca, hassas eşya depolaması, mobilya depolaması, soğuk hava depolaması, yedek parça depolaması ve beyaz eşya, elektronik eşya depolamasında kullanılır.

Endüstriyel Raf Özellikleri Nelerdir?

Endüstriyel Raf

Endüstriyel raf ürünlerinin ayak yüksekliği ve yatay şeklinde olan traversin uzunluğu tamamen kullanılacağı alana ve müşterinin isteğine göre yapılmaktadır. Yatay traversler bir tırnak şeklini andırır. Bu nedenle kolayca sökülüp takılma özelliği vardır. Bursa endüstriyel ürünler, Avrupa standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Endüstriyel ürünler, diğer bir özelliği, dayanıklı ve uzun ömürlü olmasıdır. Endüstriyel sistemler, “ilk giren ilk çıkar” temeli esas alınarak yapılır. Ekipman, bakım işleri ve temizlik açısından çok kolay bir yapıda olan Bursa endüstriyel ürünlerin kolay kurulma özelliği de vardır. Ayaklarından çelik dübel yardımıyla yere monte edilirler. Ortada kullanılan sistemler ise birbirlerine ara bağlantı yoluyla sabitlenir. Endüstriyel ürünler, her türlü iklim şartına ve kimyasallara uygun üretilmiştir.  Karşılaşılabilecek doğal afetlere, su baskınlarına dayanıklıdır. Paslanmaz özelliği vardır.

Endüstriyel raf üretimi giderek büyümekte ve yaygınlaşmaktadır. Bu nedenle piyasada ucuz mal kullanarak halkın iyiliğini sömüren firmalar ortaya çıkmaktadır. Güvenilmez ve kötü kalitede üretim yapan firmalara itibar etmeyiniz.