Metal Raf İmalatı Bursa’da

/ / Blog
Çelik Raf

Metal Raf İmalatı

Rafları temel malzeme yapılarına göre sınıflandırmak mümkündür. Bu bağlamda ahşap ve metal olmak üzere iki ana grup söz konusudur. Ahşap raf modelleri daha çok satış mağazaları alanlarında tercih edilen ve bu alanlardaki “hafif” dereceli yükler için ideal olan bir modeldir. Bu modele kıyasla metal raf imalatı ile üretilen bu sistemler ise daha ağır ve kullanım alanı dekoratif görünümden ziyade ilgili malların en iyi bir şekilde depolanması olan sistemlerdir.

Metal malzeme alaşımdan elde edilen metal ve bu malzemeden imal edilen oldukça uzun ömürlü olmasıyla tercih sebebidir. İmalat sürecinde ideal oranda krom malzeme kullanımı sayesinde raf imalatı da gerçekleştirilebilmektedir. Sonuç olarak Rafgrup Bursa Raf Sistemleri sahip olduğu bilgi, birikim ve deneyim ile Bursa raf imalatçıları arasında tamamen müşterilerin ihtiyaç duyduğu ve talep ettiği raf çözümlerini üretmektedir.

Metal Raf İmalatını Bursa’ya Taşıdık!

Bursa sınırları içerisinde her türlü mağaza birimi için en ideal çözümü sunmaktayız. Bursa metal raf imalatçıları arasında Raf Grup Bursa Raf Sistemleri firmamız öncelikli olarak müşterilerimizin taleplerini dikkate almaktadır. Bu sayede kullanım alanı doğrultusunda en uygun yapısal özelliklere sahip raf sistemleri imalatını gerçekleştirmektedir.

Metal raflar alanın büyüklüğüne göre ideal ölçülerde imal edilebilmektedir. Bununla birlikte paslanmaz yapıda olmaları sayesinde uzun süre boyunca dayanıklılık gösterecektir. Bu raf sistemlerinin en önemli özelliklerinden birisi de alanın büyüklüğüne en uygun bir şekilde imal edilebilir olmasıdır. Tamamen söz konusu alanın kullanımına uygun bir şekilde proje yapılmakta ve bu projelendirme sürecinde sizlerin talepleri de dikkate alınmaktadır. Bu sayede proje uygulaması neticesinde tam olarak beklentilerinizi karşılayan metal raf imalatı ile imal edilip sizlere sunulmaktadır.Metal Raf İmalatı

Metal Raf Fiyatları Bursa

Metal raf imalatı için Bursa geneline kıyasla Rafgrup her daim müşterileri için en ideal fiyat teklifini sunmaktadır. Bu bağlamda en ideal fiyat teklifini sunabilmemiz için ise iletişime geçmeniz gerekmektedir. Fiyat belirlemesi yapılırken öncelikli olarak sistemin kurulacağı alan dikkate alınmaktadır. Bu alanın nasıl kullanılacağı ve bununla birlikte raflar üzerinde ne kadar ağırlıkta yükler bulundurulacağı gibi bir çok kriter esasında imalat projemizi yapmamızı sağlayacak ve bununla birlikte fiyatları da belirlememize imkan sağlayacaktır. Bu süreçte siz değerli müşterilerimizin talep ve önerilerini de dikkate almaktayız. İletişime geçmeniz yeterli olacaktır.