Metal Raf

/ / Blog
Çelik Raf

Metal Raf

Metal raf, bileşiminde metal alaşımlar içeren ürün çeşididir. Bursa firmamız, kimyasal teknikler kullanarak metal ürünlerin üretiminde önemli düzeye gelmiştir. Bursa metal ürünlerimiz, farklı boyutlarda ve genellikle gri renkte üretim yapmaktadır. Bu sistemler, kullanılacak alanlar, sistemin kaldıracağı ürünlerin hacmi ve ağırlığı hesap edilerek üretilir. Müşterinin isteği doğrultusunda boyutu, ayakları, kalınlığı belirlenir. Yapılacak iş de işin içine katılarak tamamen kullanışlı bir ürün modeli oluşturulur. Metal ürünlerin üretim aşamasında kullanılan saç metallerin farklı boyutlarda kesilerek üzerine delik delme ve metallerin bükülme işleminden sonra oluşan ürün türüdür. Metal sistemler, depolama sistemleri içinde diğerlerine göre daha az maliyetle yapılır. Ekonomik olması nedeniyle kurumların tercih etme sebepleridir.

Metal Raf Kurulumu ve Montajı

En çok tercih edilen ürün sistemi olan metal sistemler, montaj bakımından da hiçbir zorluk taşımaz. Metal ürünlerin montaj aşamasında somun ve cıvata kullanılır. Montajının kolay bir şekilde yapılması sayesinde metal ürünler farklı şekillerde tasarlanabilir. İstenildiğinde kolaylıkla sökülebilir bir şekilde üretilmiştir. Bu nedenle ekstra bir ücret vermeden kolaylıkla metal ürünlerin şekli ve dizaynı değişebilir.

 

Bursa firmamız, metal ürünlerin üretiminde rakiplerini geride bırakarak kendini uluslar arası boyutta geliştirmiştir.  Uyguladığı yenilikler ve müşterinin isteğine göre şekillenen tasarımlarıyla Bursa metal sistemleri denilince akıllara ilk gelen firma olmayı başarmıştır.Metal Raf

Metal Raf Avantajları

  • Metal ürünlerin en büyük avantajı şüphesiz az maliyetli, ekonomik oluşudur. Bu nedenle bir sürü işletme yönünden tercih sebebi olmuştur.
  • Ürünlerin kolayca depolanmasını ve güvenli saklanmasını sağlar.
  • Taşınma, montaj açısından oldukça kolay olduğundan zahmeti azdır.
  • Metal sistemler, metal alaşımlardan oluştuğu için oldukça dayanıklıdır.
  • Uzun ömürlü ürün sistemidir.
  • Genelde gri renkte üretilse de müşteri isteğine göre farklı renklerde kolayca boyanabilmektedir.
  • Deprem ve doğal afetlere karşı dayanıklıdır. Bu yüzden arşivlerde sıkça kullanılır.
  • Fırınlama işlemi yapılarak üretildiği için zararlı hiçbir madde içermez.

Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen bursa metal ürünler, boyama işlemi yapılarak görsel anlamda iş yerlerine renk katmaktadır. Paslanmaz ve son derece hijyenik olan Bursa metal raf sistemi Bursa firmamız tarafından hizmetinize sunulmuştur.