Palet Raf İmalatı Bursa’da

/ / Blog
Depo Raf Sistemleri

Kaliteli Palet Raf İmalatı

Bir arada paketlenen ürünlerin en kolay taşınma yöntemi palet ile olmaktadır. Palet, paketlenmiş ürünlerin dış ambalajına entegre bir şekildedir. Bu sayede depo alanlarında forklift ya da transpalet olarak adlandırılan makinalar ile yerleşimi çok daha kolay olmaktadır. Sahip olduğunuz depo alanının en verimli bir şekilde kullanılabilmesini sağlamak için palet raf imalatı konusunda uzman bir firma ile anlaşma sağlamanız önem arz etmektedir. Bu bağlamda Bursa’da faaliyetlerini sürdürmekte olan Rafgrup Bursa Raf Sistemleri, sizler için en iyi raf çözümünü sunmaya hazırdır.

Palet Raf İmalatını Nasıl Gerçekleştiriyoruz?

İmalat süreci önce projelendirme ile başlar. Başarılı bir projenin ortaya koyulmasında bir ekip birlikte çözümler üretir. Bu ekip, yılların deneyimine sahip uzman kişilerden oluşmaktadır. Projelendirme aşamasında bir çok ayrıntı dikkate alınır. Bu ayrıntıların başında söz konusu alanın genişliği ve yüklemesi gerçekleştirilen malların genel nitelikleridir. Aslında bu ayrıntılar sadece palet raf imalatı sürecinde değil, diğer türden raf modelleri yapımında da dikkate alınmaktadır. Bu sayede en verimli bir şekilde kullanılabilir çözümler sunulabilmektedir.

Projelendirme aşamasında sadece ekibimiz karar vermez. Nitekim söz konusu alana sahip olan kişi ya da kurumun talepleri de önemli olmaktadır. Şirketimiz geçmişten günümüze kadar bir çok başarılı projeyi hayata geçirirken, bu süreçte müşterilerin istek, taleplerini göz önünde bulundurmakta ve bununla birlikte yılların deneyimi ile en iyi çözümleri sunmaktadır. Bu bağlamda memnuniyet odaklı bir çözüm anlayışına sahip olduğumuzu belirtmek isteriz.Palet Raf İmalatı

Palet Raf Fiyatları Ne Kadar?

Palet raf imalatı sürecinde fiyatlandırma esasları farklılık gösterebilmektedir. En başta hangi ana malzemeden faydalanıldığı önemli bir husustur. Paletli bir sistem söz konusu olduğunda “demir” faydalanılan esas malzeme olarak karşımıza çıkmaktadır. Dünya genelinde demir önemli ham maddelerden birisi olup, ekonominin gidişatına yönelik değeri çıkabilmekte ve düşebilmektedir. Dolayısıyla metal malzemeden imal edilecek raf sistemleri söz konusu olduğunda bu süreçte projelendirme, işçilik gibi diğer yan giderleri de dikkate aldığımızda, kesin bir fiyat verebilmemiz ancak iletişime geçmeniz ile mümkün olacaktır. Nitekim projenin uygulanacağı alana dair ön bilgileri edinmemiz, hangi türden yükler için imalatın gerçekleştirileceği gibi ayrıntılar hesaba katılarak tahmini ya da kesin bir fiyat teklifini sunabilmemiz mümkün olabilecektir. Bursa’da faaliyet gösteren firmamız sizlere en uygun fiyat teklifini sunmaya hazırdır.